Przelewy natychmiastowe w Naszym Banku już dostępne!

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Teraz dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe.

Dlaczego warto skorzystać z systemu Express Elixir:

  • dostępność – przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
  • szybkość – przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • wygoda – wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej lub aplikację mobilną banku i dokonać płatności,
  • bezpieczeństwo – Express Elixir obsługuje KIR, czyli instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Z Express Elixir w kilka sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Przelew natychmiastowy można zrealizować tak samo łatwo jak tradycyjny. Wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej lub aplikację mobilną i wybrać opcję natychmiastowego przelewu Express Elixir. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafią do odbiorcy nawet w kilka sekund – szybko i bezpiecznie.

Kiedy warto skorzystać z przelewu natychmiastowego?

Z Express Elixir szybko i bezpiecznie wykonasz przelew na konto w innym banku niezależnie od pory dnia i tygodnia.

To praktyczne rozwiązanie sprawdza się zawsze, gdy musisz błyskawicznie uregulować należności lub natychmiast wysłać komuś pieniądze. Środki trafiają na wskazany rachunek bankowy w kilka sekund od zatwierdzenia transakcji.

Dzięki systemowi przelewów natychmiastowych Express Elixir szybko i wygodnie przelejesz pieniądze z banku do banku zawsze wtedy, gdy liczy się czas – np. w sytuacjach takich jak:

  • uregulowanie płatności za telefon, gaz czy inne usługi,
  • spłata raty kredytu czy karty kredytowej,
  • konieczność natychmiastowego zasilenia konta bankowego bliskiej osoby,
  • realizacja transakcji wymagających natychmiastowego przepływu środków, np. na zakup samochodu, uregulowanie płatności za przedmiot umowy u notariusza.

Dodatkowo, dzięki nawiązaniu współpracy z Narodowym Bankiem Polskim jest możliwe wykonywanie przelewów natychmiastowych do ZUS i organów administracji skarbowej.

Przelew natychmiastowy Express Elixir możesz zlecić dokładnie tak samo jak przelew standardowy.

Nie musisz instalować żadnej aplikacji ani nigdzie się rejestrować. Jedynym warunkiem jest dostępność usługi w banku odbiorcy.

Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy zalogować się do systemu bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej i wybrać odpowiednią opcję. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

Sprawdź, czy Bank do którego chcesz wysłać przelew jest uczestnikiem systemu Express Elixir:

https://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/