Skip to main content

Bank przez internet

Nowoczesna bankowość internetowa dostosowana do wielkości urządzenia, z którego korzystasz!

   
 komputer  tablet  telefon

W domu i pracy

Doskonałe rozwiązanie do tradycyjnego korzystania z bankowości internetowej.

Gdy potrzebujesz przestrzeni

Idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących  wysokiego komfortu użytkowania.

Gdziekolwiek jesteś

Wygodne korzystanie z bankowości  w dowolnym miejscu i czasie.

Nowoczesny portal bankowości elektronicznej  zbudowany zgodnie z obowiązującymi trendami. Dzięki architekturze opartej na responsywności (RWD) pozwala na płynne korzystanie zarówno na smartfonie, tablecie jak i ekranie laptopa czy komputera stacjonarnego. Portal dopasowuje się do wielkości ekranu dowolnego urządzenia.

rwd ebo 1 1024x541

Do obsługi wystarczy przeglądarka internetowa, zatem nie trzeba instalować dedykowanej aplikacji, wystarczy odwiedzić stronę swojego banku i przejść proces logowania, aby móc wygodnie korzystać ze swoich produktów bankowych.​

System przygotowany jest całkowicie do PSD2 (ang. Payment Services Directive) tj. Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego, której głównym celem jest zwiększenie konkurencyjności na rynku usług finansowych oraz bezpieczeństwa Klientów przy dokonywaniu płatności zdalnych i elektronicznych.

PSD2 wprowadza definicję silnego uwierzytelnienia Klienta, którego celem jest podniesienie poziomu ochrony danych. Polega ono na wymogu identyfikacji użytkownika w kanałach online za pomocą co najmniej dwóch niezależnych elementów z trzech kategorii: wiedza (coś, co wie wyłącznie użytkownik), posiadanie (coś, co posiada wyłącznie użytkownik), cecha charakterystyczna Klienta (np. dane biometryczne).

Oznacza to, iż logowanie do systemu odbywa się dwuetapowo.

Logika całego systemu została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie przelewów czy doładowań GSM. Użytkownika wita ekran z widgetami pokazującymi najistotniejsze informacje: saldo, stan środków, skrót do nowego przelewu, czy historię ostatnich operacji. Ekran startowy użytkownik może zdefiniować samemu, aby dopasować bankowość do sowich potrzeb.

Logowanie - zaufane urządzenia

Podczas logowania się po raz pierwszy z nowego urządzenia (komputer, laptop, smartfon) system prosi o uwierzytelnienie kodem SMS. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, to urządzenie zostaje dodane do „Zaufanych urządzeń” i logowanie z niego nie będzie wymagało potwierdzania kodem SMS. W każdym momencie możesz sprawdzić stan zaufanych urządzeń oraz nimi zarządzać.

Zarządzanie ekranem startowym

W celu zmiany ustawień widoczności oraz położenia widżetu, należy przesunąć blok w odpowiednie miejsce siatki.

Nowy przelew

Nowy przelew możesz wykonać z kilku miejsc:

Z menu „zlecenia”

Widgetu „Nowy Przelew”

Historii.

EBO RWD to także większy nacisk na bezpieczeństwo. Oprócz zaszytych w samym systemie mechanizmów użytkownik może samodzielnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

SMS-y z informacjami

Powiadomienia SMS to ważna część systemu, dzięki której będziesz na bieżąco informowany o zdarzeniach na Twoim koncie.

System może wysyłać do Ciebie SMS:

  • po zmianie salda rachunku. Poniżej możesz ustawić parametry powiadomień.
  • z informacją o stanie salda rachunku..
  • zalogowaniu się do bankowości, lub o nieudanej próbie zalogowania.

Powiadomienia SMS mogą generować dodatkowe koszty. Skontaktuj się ze nami w celu poznania szczegółowych kosztów powiadomień SMS.

Filtry logowania

Filtry logowania są zaawansowanym sposobem zabezpieczenia możliwości zalogowania. Możesz określić adresy IP, z których można bądź nie można zalogować się do bankowości. Dodatkowo można określić reguły czasowe logowania. Przykładowo można ustawić dostęp tylko z IP domowego, tylko w soboty od godziny 17.00 do 18.00.